Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

МАДАЛІНА

Стійкий до хвороб та високоврожайний сорт

Сорт Мадаліна належить до сортів з високим % облистяності, стійкий до вилягання та придатний до вирощування в умовах східноєвропейських країн.

Генетична основа Мадаліни - сорти люцерни, які мають високу зимостійкість та демонструють відмінну стійкість до хвороб.

Крім пристосованості до відповідних грунтово-кліматичних умов, сорт в результаті селекційної роботи отримав генетично високу врожайність у порівнянні з іншими сортами.

 

Господарські та біологічні характеристики:

  • Швидкий розвиток навесні
  • Початок цвітіння - середній
  • Добра зимостійкість
  • Добра посухостійкість
  • Стійкість до фузаріозного в’янення та бурої плямистості
  • Швидке відростання після укосу

 

 

У державних сортовипробуваннях в Україні (2016 рік)  сорт Мадаліна  у порівнянні до стандарту продемонстрував прибавку у врожаї зеленої маси на 34,4 ц/га або ж на 35,3%. Іншою перевагою сорту є стабільно висока урожайність зеленої маси та вихід білка. 

За даними результатів  державних випробувань  (Липецька область, 2017 рік), сорт люцерни Мадаліна також тримав лідерство з урожайності відносно інших випробовуваних сортів.

Тривалість ефективного використання  посіву складає 3 роки.

 

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами