Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ПЛАНЕТ

Сорт люцерни Планет перш за все відрізняється високою продуктивністю сухої речовини. Він часто виступає основним компонентом травосумішей ЄВРОГРАСС сінажного призначення. Рекомендований для вирощування у зоні Лісостепу і Степу. Хвороби у роки випробувань не спостерігалися. Планет стійкий до фомозу та бактеріального в’янення, що значно збільшує витривалість сорту.
 
 DSC_3658
 
Господарські та біологічні характеристики:
  • Швидкий розвиток навесні
  • Добра зимостійкість
  • Висока посухостійкість
  • Відмінна стійкість до полягання
  • Резистентність проти бактеріального в’янення та фомозу
  • Швидке відростання після укосу
  • Високий відсоток листя в скошеній масі
 
Рекомендації по вирощуванню люцерни
 
Посів проводять на глибину 2 см, як правило при першій можливості виходу в поле. Передпосівна підготовка повинна проводитися неглибоко і створити дрібногрудкуватий покрив для кращої заробки і контакту насіння з грунтом. Додаткове прикотковування після посіву – ефективне. Норма висіву 16-20 кг/га. Як правило насіння люцерни має масу тисячі насінин 2г. Орієнтир 8-10 млн. рослин/га.
Удобрення до посіву проводять з розрахунку мінімум по 30 кг/га фосфору і 30 кг/га калію в діючій речовині. Обробка насіння бульбочковими бактеріями рекомендується. При цьому азотний компонент тукосуміші повинен бути по можливості невисоким, щоб не пригнічувати життєдіяльність азот фіксуючих бактерій. Поле бажано підготувати з осені.
Захист. При відсутності злакових бур’янів - Базагран або його аналог (д.р. бентазон) тільки в перший рік, в фазі 1-2 справжніх листків культури. При надмірній засміченості поля бур’янами застосовується грунтовий гербіцид (наприклад Трефлан).
Перший укіс виконується на початку цвітіння. Висота зрізу 8-10см, другий і третій укоси в фазі бутонізації при висоті зрізу 7-8см. 4-укіс не пізніше ніж за 35-40 днів до кінця вегетації за висоти зрізу 10-12 см.
 
Щороку ранньою весною рекомендовано проводити підживлення з нормою 30 кг/га фосфору і 30 кг/га калію в діючій речовині. Строк експлуатації 4 роки.

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами