Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ХАРІЗМА

Новий сорт з великими амбіціями

ВРОЖАЙНІСТЬ РЕКОРДНА!

118,5 Ц/ГА – У ДЕРЖАВНИХ ВИПРОБУВАННЯХ 2016! У 2016 році сорт ХАРІЗМА вразив результатом фахівців Вінницького Держекспертцентру в офіційних випробуваннях, показавши результат 118,9 ц/га залікової ваги. При цьому переважання сортів-стандартів по зоні Лісостепу було 58%, а середня врожайність по Лісостеповій Зоні склала 102,7 ц/га. ХАРІЗМА – сорт, який по максимуму використовує сприятливі роки для формування найвищої врожайності.

ВИСОКА ЗИМОСТІЙКІСТЬ І ПРИДАТНІСТЬ ДО ПІЗНЬОГО ПОСІВУ ХАРІЗМА

Згідно внутрішніх випробувань ДСВ на сортодослідній станції в с. Руська Поляна (Черкаська область) показує високу зимостійкість і на фоні інших сортів кращу врожайність в пізньому посіві.

РАННЄ ДОЗРІВАННЯ - ВАЖЛИВИЙ АРГУМЕНТ ДЛЯ СТЕПОВОЇ ЗОНИ

В порівнянні з сортами іноземної селекції селекціонерам вдалося втілити в сорті ХАРІЗМА більш раннє дозрівання. Сорт формує зернівку швидко і без запізнень, маючи при цьому, як правило, середню масу тисячі насінин. Важливим фактором для врожайності сорту ХАРІЗМА є його висока кількість насінин на колос.

ПОКРАЩЕНА СТІЙКІСТЬ ДО ВИЛЯГАННЯ І ОСИПАННЯ – ЗБИРАННЯ БЕЗ ВТРАТ

Сорт ХАРІЗМА має покращену стійкість до вилягання, що спостерігалося неодноразово на сортовипробуваннях ДСВ. Маючи при цьому низьку ламкість колоса і стійкість до осипання ХАРІЗМА має повний набір факторів, що стабілізують врожайність і збирання без втрат.

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами