Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ХАЙЛАЙТ

Озимий ячмінь

Краса кожної зернини

ПРОСТО ВРОЖАЙНИЙ СОРТ
ХАЙЛАЙТ – сорт з дуже високою врожайністю, яка формується за рахунок високої озерненості колоса і дуже високої маси тисячі насінин. Виповненість зерна, легке відокремлення остюків при збиранні дають змогу отримувати якісний врожай з високою натурою.

ПОСІВ
ХАЙЛАЙТ сіється переважно в оптимальні строки (21-25 вересня в Західному регіоні) з нормою 3,3 млн сх. нас./га. Відхилення до більш ранніх строків більше 5 днів і висів нормою менше 3 млн сх. нас./га небажане. Висів в пізні строки (до 7 днів пізніше оптимальних) проводиться нормою 3,5 – 3,8 млн. сх. нас./га.


РЕГУЛЯТОРИ РОСТУ
ХАЙЛАЙТ сорт, з вище середньої потребою у регуляторах росту. Вчасне дворазове внесення препарату на основі тринексапакетилу дуже важливе. Друге внесення проводиться препаратами на основі тринексапак етилу або етафону в середині трубкування.


ЗАХИСТ ВІД ХВОРОБ
В захисті від хвороб основна увага приділяється сітчастій плямистості. Двократна обробка препаратом АВІАТОРМ з нормою 0,4 л/га і 0,6 л/га в фазі кущення і виходу або розвинутого прапорцевого листка – добре захистить ячмінь від хвороб листя і збереже урожай.

 

 

 

 

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами