Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ПАРАДІС

Генетика стійка до вірусів.

ПАРАДІС – це абсолютно новий сорт озимого ячменю від ДСВ. Він піднімає ячмінь на новий рівень вирощування і розкриття його потенціалу, адже це єдиний сорт на ринку України, в геномі якого селекціонери поєднали генетичну стійкість до Вірусу жовтої карликовості ячменю (BYDV) та Вірусу жовтої мозаїки ячменю (BaYMV). В умовах зміни клімату останніми роками різко збільшився ризик осіннього зараження вірусами, що передаються такими шкідниками як, наприклад, попелиці. Розвитку популяції останніх, як основного поширювача вірусного захворювання, сприяють більш ранні строки висіву культури ячменю, що спричинені нерівномірністю випадання опадів, пролонгованою й теплою осінню та значним насиченням сівозміни гібридами кукурудзи з високим ФАО. Відповідно, при сильному рівні інфікування, недобір урожайності може становити до 70%. Використання інсектицидів не дає стовідсоткової впевненості у ефективному захисті від комах-переносників, адже їх внесення часто проводиться не вчасно. Тому для вирішення даної проблеми селекціонери ДСВ сфокусувались на генетичній стійкості ячменю до вірусів і надали впевненості при вирощуванні культури, створивши ПАРАДІС.

ПАРАДІС має виражену високу стійкість до вилягання, а стійкість до ламкості колоса і стебла забезпечать легке комбайнування ячменю без втрат. Сорт характеризується високою озерненістю колоса, масою тисячі зерен та

натурою зерна. Завдяки цьому ПАРАДІС найбільш повно відповідає вимогам ринкових стандартів. Також для сорту притаманна висока зимостійкість та посухостійкість, що значно розширює ареал поширення. Окрім генетичних стійкостей до вірусів, сорт має відмінне здоров’я, що виражене у високій польовій толерантності до основних хвороб (Рамуляріозу, Ринхоспоріозу, Борошнистої роси та Сітчастої плямистості).

 

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами