Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

СН КОМБІН

Озима пшениця

Інтенсивний ранній для півдня

*Остиста пшениця

ПШЕНИЦЯ ПО СОНЯШНИКУ
СН КОМБІН перший ранній сорт ДСВ, створений для південних регіонів України. СН КОМБІН – пшениця короткого дня (фотоперіодично нечутлива) і добре відростає в умовах короткого дня пізньої осені, а також рано навесні. Пізній посів і посів по соняшнику – це саме ті умови, під які створювався даний сорт.


РАННІЙ СТАРТ І ДОСТИГАННЯ
СН КОМБІН рано стартує навесні і має змогу вийти з кущення в наступну фазу добре розвинутим, за рахунок чого добре переносить посушливі умови. Втрата врожайності під час наливу, що часто відбувається з класичними сортами німецької селекції на півдні даному сорту не загрожує.


ПРАКТИЧНА ВРОЖАЙНІСТЬ 70 Ц/ГА НА ПІВДНІ
СН КОМБІН добре реагує на інтенсивне азотне живлення. СН КОМБІН є сортом напівкарликового типу з інтенсивним продуктивним кущенням і невеликою різницею в розвитку між головним і наступними пагонами кущення. Для отримання максимальної врожайності – просто дотримуйтесь сортової технології.


Херсон 2015 – врожайність СН КОМБІН на виробничих дослідах досягла 88,8 ц/га на фоні підживлення N50+N70, перевершивши стандарт на 4,45 ц/га (+ 5,2% до контрольних сортів).

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами