Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ЕТАНА

Озима пшениця

ВРОЖАЙНІСТЬ РЕКОРДНА! 11,5 Т/ГА –  У ВИПРОБУВАННЯХ ДСВ

В перший рік випробувань (2013) на селекційно-випробувальній станції ДСВ в Черкаській області сорт ЕТАНА звернув на себе нашу увагу показав рекордну врожайність 115 ц/га на фоні 130 кг N/га, після чого він був переданий на державні випробування. Зважаючи на те що 2013 рік характеризувався пізнім відновленням вегетації – такий результат є унікальним.

 

ВИСОКА ЗИМОСТІЙКІСТЬ

ЕТАНА має високу зимостійкість і жодного разу не мала пошкоджень під час випробувань в Україні. Завдяки розлогому габітусу сорт менш пошкоджується як взимку так і навесні. Особливо корисною ця ознака є у роки сприятливі для розвитку снігової плісняви, котра часто є причиною весняних випадінь пшениці.

КОМПЕНСАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ – НА ВИСОТІ!

ПЕРЕВІРЕНО – КРАЩА У ПІЗНЬОМУ ПОСІВІ

Результати дослідів 2014-2015 років на реакцію на норму і строк висіву показали, - ЕТАНА має дужу високу компенсаторну здатність. Саме тому однією з найбільших переваг сорту є можливість без значних втрат у врожайності сіяти його по таким попередникам, як наприклад соняшник і соя, котрі пізно звільняють площу після збирання.

 

96,7 Ц/ГА У ДОСЛІДІ НА МІЖРЯДДІ 25СМ

В 2016 році у досліді  на урожайність у широкому міжрядді (25 см) ЕТАНА була з відривом першою серед 28 сортів різних селекцій. Ви можете бути впевнені, ЕТАНА максимально використає площу і сформує найбільшу врожайність навіть в умовах поганих сходів.

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами