Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ПАТРАС

Озима пшениця

Зимостійкий сорт для України

Регіональна придатність:
Західний, Центральний, Північно-Східний регіони

НАЙЗИМОСТІЙКІШИЙ З НІМЕЦЬКИХ СОРТІВ 

ПАТРАС – сорт, який має комплексну зимостійкість, необхідну для умов вашого регіону. Зимостійкість сорту дає йому велику перевагу у старті навесні в умовах весняних температур. ПАТРАС придатний для раннього посіву і для невисоких норм висіву.


100,6 Ц/ГА У ВИПРОБУВАННЯХ 2013 РОКУ
Врожайність ПАТРАС у приватних випробуваннях ДСВ 2013 року становила в середньому 100,6 ц/га. Фон 170:52:52 NPK. Захист від хвороб – 2 рази – початок виходу в трубку, поява прапорцевого листка.


ЦІННА ПШЕНИЦЯ ДЛЯ ЛЕГКИХ ГРУНТІВ
ПАТРАС – колосовий тип, який реалізує врожайність за рахунок високої озерненості колоса і маси тисячі насінин. Селекційна робота, спрямована на прискорений налив зерна зробила сорт стабільним в умовах високих температур під час наливу. При посіві на легких грунтах – слід дотримуватись невисоких норм висіву для формування стеблостою сильних рослин.

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами