Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ПРОДУЦЕНТ

Озима пшениця

Регіональна придатність:

Західний, Центрльно-Західний регіони

ПРОДУЦЕНТ  –  новий  середньопізній    сорт  пшениці, рекомендований  для  вирощування  в  Західних  та Центрально-Західних  регіонах,  що  поєднує  в  собі відмінні агрономічні характеристики, високий потенціал та  якість групи В.
ПРОДУЦЕНТ стійкий сорт, який відрізняється здоров’ям листя і колоса,  маючи один з найнижчих рівнів  враження борошнистою росою, фузаріозом та септоріозом листя,  жовтою іржею.


Гнучкість у сівозміні та строках посіву


За  роки  трирічних  випробувань,  як  у  Європі,  так  і  в Україні,  Продуцент  демонстрував  відмінну  гнучкість  у термінах посіву. Його можна висівати як у ранні строки, так і за пізніших  термінів посіву. Висока зимостійкість сорту у комбінації з дуже доброю стійкістю  до  вилягання  та  стабільним  числом  падіння роблять  його  мультипридатним  для  усіх  регіонів вирощування.  Сорт  витримує  високу  густоту  стояння колосів  за  рахунок  відмінної  компенсаторної  та регенераційної  здатності,  а  також  швидко  вирівнює зріджені ділянки до початку періоду вегетації.Однією з особливих переваг даного сорту є придатність до  вирощування    по  неоптимальних  попередниках,  а саме після кукурудзи та пшениці.


Винятково високий  вміст протеїну


Винятково  високий  вміст  білка,  притаманний  сорту Продуцент,    однією  з  кращих  якісних  характеристик сорту.  Господарства,  які  працюють  за  інтенсивною  технологією  азотного  живлення,  часто  отримують білок  на  рівні  13%,  що  дає  можливість  позиціонувати Продуцент, як якісну пшеницю групи А, поєднуючи це з високою врожайністю. Сорту притаманна  висота нижче середньої  та висока стійкість до вилягання, і як наслідок достатньо низьких норм росторегуляторів на весні.

Врожай і структура врожайності
Густота стеблостою++++
Озерненість колоса++++
Маса тисячі насінин+++
Врожайність без фунгіцидів+++
Врожайність з фунгіцидами++++

Агрномічні характеристики
Дозрівання++++
Зимостікість+++++
Посухостійкість++++
Висота рослини+++
Стійкість до вилягання++++
Розвиток восени++++
Розвиток навесні++++
Інтенсивність кущення++++

Особливості вирощування
Посів після пшениці++++
Посів після кукурудзи++++
Мінімальна технологія++++
Ранній посів+++
Пізній посів++++
Легкі грунти++++

Стійкість до хвороб
Церкоспорельозна коренева гниль+++
Борошниста роса++++
Септоріоз листя++++
Піренофороз++
Жовта іржа+++
Бура іржа++
Фузаріоз колоса++++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами