Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

САМУРАЙ

Озима пшениця

Курс на врожайність

105 Ц/ГА У ТОВАРНОМУ ПОСІВІ
САМУРАЙ один з перших наших сортів які подолали позначку 10 тонн з гектара у товарному посіві. І сталася ця подія не в самому дощовому ре- гіоні нашої країни. ТОВ «ТАК-АГРО» Тетіївського району Київської області високо оцінило сорт.


НЕВИСОКИЙ СОРТ ДЛЯ ЗБИРАННЯ БЕЗ ВТРАТ
САМУРАЙ сорт середньої висоти з високої озерненістю колоса і масою тисячі насінин. Завдяки високій стійкості до вилягання САМУРАЙ пробачить невчасне внесення регулятора росту і порадує комбайнера безпроблемним обмолотом.
Середня врожайність Самураю на ділянках випробувань 2013 року 100,2 ц/га. Ділянка на фото дала 106,3 ц/га. Фон 170:52:52 NPK. Захист 2 рази – початок виходу в трубку, поява прапорцевого листка.

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами