Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

КЛІК КЛ

КЛІК КЛ - новий гібрид ярого ріпаку, придатний для виробничої системи CLEARFIELD®.

Нова епоха урожайності ярого ріпаку

Нова епоха урожайності ярого ріпаку

Гібрид продовжє нову епоху врожайності  ярого ріпаку, показуючи стабільний потенціал в поєднанні з високим вмістом олії. Окрім того КЛІК КЛ відрізняється з поміж інших гібридів доволі швидким стартом на початкових етапах розвитку, що забезпечує оптимальні умови для подальшої його вегетації.
Однією з  конкурентних переваг  гібриду є потужний ріст та надійний ранній розвиток. Гібрид добре гілкується, формує рослини середньої висоти та характеризується відмінною стійкістю до вилягання.

Стабільний розвиток та урожайність

КЛІК КЛ починає цвітіння рано, поєднуючи цю харктеристику з середньостиглим дозріванням. Посів повинен проводитись, по можливості, в якомога ранні строки  в залежності від регіону(третя декада  березня, перша-друга декада квітня) з нормою висіву не менше 70 сх. насінин/м2, в добре підготовлений ґрунт. Саме своєчасний посів забезпечує  стабільний вегетативний розвиток рослин при цьому створюються оптимальні умови вологозабезпечення та живлення рослин, і як наслідок, підвищується врожайність культури.

Врожай і якість
Врожайність+++++
Олійність+++++

Агрономічні характеристики
Цвітіння++++
Дозрівання+++
Холодостійкість++++
Висота рослини++++
Початковий розвиток+++++
Маса тисячі насінин+++++

Стійкості
Стійкість до вилягання++++
Стійкість до хвороб++++
Посухостійкість+++++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами