Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ЛАНЦІЯ

Ярий ріпак

Самий врожайний гібрид!

Унікальна комбінація високої урожайності та олійності

ЛАНЦІЯ  –  продукт  нового  покоління,  з  вдалим поєднанням  в  собі  високої  олійності  та  врожайності.
Середньопізня  група  стиглості  дає  змогу  гібриду розкрити  увесь свій потенціал продуктивності. Завдяки енергійному і здоровому типу рослин, Ланція демонструє неабияку стійкість до стресових факторів. Характерною ознакою для продукту є формування вище середніх  за габітусом  рослин  з  низькою  схильністю  до  вилягання. Гібриду  притаманний  швидкий  старт  і  енергійний розвиток на ранніх етапах, як надземної так і підземної частини рослини. Саме сильний корінь в подальшому і стає гарантом максимально ефективного  використання вологи  та  елементів  живлення. 

Беззаперечна стійкість до розтріскування

Створення  масивної вегетативної  маси  мінімалізує  непродуктивні  втрати вологи з посіву та водночас не дає шансу для розвитку сегетальної    рослинності.  І  поряд  із  цим  міцні  стебла рослин  здатні  забезпечити  та  втримати  потужний стручковий шар, який ще й демонструє високу стійкість до розтріскування.

Врожай і якість
Врожайність+++++
Олійність+++++

Агрономічні характеристики
Цвітіння++++
Дозрівання++++
Холодостійкість++++
Висота рослини+++
Початковий розвиток+++
Маса тисячі насінин++++

Стійкості
Стійкість до хвороб ++++
Стійкість до вилягання++++
Стыйкысть до осипання+++
Посухостійкість++++
Ранній посів+++
Пізній посів++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами