Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

МІРАКЕЛЬ

Ярий ріпак

Самий врожайний гібрид!

НОВА ЕПОХА УРОЖАЙНОСТІ ЯРОГО РІПАКУ!

Гібрид МІРАКЕЛЬ стає базовим продуктом нової селекції в лінійці гібридів ярого ріпа-ку від компанії ДСВ. Відмінне поєднання швидкого розвитку на ранніх стадіях, ранньої  (середньоранньої,  в  залежності  від  регіону) стиглості та високої врожайності за останні роки вивели гібрид на лідируючі позиції в Україні.

Для  даного  гібриду    характерна  добре  виражена адаптивність  до  несприятливих  погодних  умов.  Дані виняткові агрономічні показники забезпечують високий потенціал врожайності гібрида.Окрім  того,  МІРАКЕЛЮ  притаманна  селекційно закріплена  висока  маса  тисячі  насінин,  що  має безпосередній вплив на врожайність та зниження втрат при збиранні.


Досвід  вирощування  гібрида  в    країнах  Європи, результати державних випробувань та дані з виробничих площ  господарств  свідчать  про  пластичність  гібриду, який  має  відмінну  пристосованість  для  вирощування  в усіх ґрунтово-кліматичних зонах.

Врожай і якість
Врожайність+++++
Олійність+++++

Агрономічні характеристики
Цвітіння+++
Дозрівання++++
Холодостійкість+++++
Висота рослини++++
Початковий розвиток++++
Маса тисячі насінин+++++

Стійкості
Стійкість до вилягання+++++
Стійкість до хвороб+++++
Посухостійкість++++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами