Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ЗОЛАР КЛ

Ярий ріпак

Гібрид для технології Clearfield®

ЗОЛАР КЛ - це новий гібрид від компанії ДСВ з надзвичайно високим потенціалом урожайності і олійності для виробничої системи Clearfield® (БАСФ). Гарне поєднання ранньостиглості, швидкого розвитку у початкових фазах із стійкістю до суцільного гербіциду Нопасаран® (БАСФ) робить ЗОЛАР КЛ номером один при виборі гібриду, особливо для площ, де через високу засміченість ґрунту небезпечними бур’янами результат вирощування традиційних сортів та гібридів є під загрозою або неможливим. Одноразове внесення гербіциду створює надійний захисний бар’єр на весь період вегетації рослини.

 

ЗОЛАР КЛ є достатньо холодостійким і його можна висівати у ранні для ярого ріпаку строки, але після закінчення періоду частих приморозків, тобто з кінця березня і до середини квітня (оптимально). При цьому норма висіву становитиме 60-70 насінин/м2. Завдяки швидкому розвитку, добре підходить для пізнього посіву, у цьому випадку норму слід збільшити до 80 насінин/м².

Обприскування посівів суцільним гербіцидом Нопасаран® проводиться у фазу бур’янів від сім’ядольних листків до 4 справжніх (не пізніше). ЗОЛАР КЛ характеризується  швидким розвитком у початкових фазах, раннім періодом цвітіння і раннім достиганням. Гібрид дуже добре гілкується, формує рослини середньої висоти (біля 120 см), добре протистоїть виляганню і володіє високою стійкістю до хвороб.

 
 
 

Врожай і якість
Врожайність+++++
Олійність++++

Агрономічні характеристики
Цвітіння+++
Дозрівання+++
Холодостійкість+++++
Висота рослини+++
Початковий розвиток++++
Маса тисячі насінин++++

Стійкості
Стійкість до хвороб++++
Стійкість до вилягання+++++
Стійкість до осипання+++
Посухостійкість+++++
Ранній посів++
Пізній посів++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами