Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ДОМІНАТОР

Озимий ріпак

Мультирезистентність для викликів сьогодення

Еталонна стійкість до хвороб та вірусів

В умовах стрімкого поширення ріпаку в сівозміні, перед виробниками сьогодні виникає ряд нових викликів та завдань. І в цьому випадку якнайкраще демонструє свої сильні сторони новий гібрид озимого ріпаку від ДСВ - ДОМІНАТОР. В даному гібриді поєднана генетичну стійкість до фомозу, за рахунок гену APR 37 та стійкість до жовтого вірусу турнепсу TuYV, що надає нам еталонний рівень захисту. Завдяки такій мультирезистентності і, як наслідок, за рахунок повноцінної активної роботи фотосинтетичного апарату протягом всієї вегетації, ДОМІНАТОР повністю розкриває свій потенціал, мінімізуючи при цьому вплив стресових факторів на рослину.

 

Пластичність до умов посіву

Зразкова реакція на внесення морфорегуляторів та низька схильність до витягування точки росту восени, в поєднанні з активним наростанням листової маси та швидким закриттям поверхні ґрунту, робить ДОМІНАТОР надзвичайно пластичним у термінах посіву. Комбінація даних ознак дає нам можливість диференціювати ризики в умовах дефіциту вологи, а потужний корінь максимально ефективно засвоїть внесені у ґрунт добрива.

 

Стабільність у різних ґрунтово-кліматичних умовах

Високі результати товарних посівів та незалежних випробувань гібриду з основних ріпакосійних регіонів Європи (DE,PL,CZ,RU,BY,EE,LV) свідчать про еталонну стабільність і врожайність. А високий вміст олії в зерні та синхронність дозрівання стручків і стебел роблять ДОМІНАТОР максимально технологічним для вирощування і збирання без втрат з високими якісними показниками товарного зерна.

Sortenpass

Marktleistung*
--keine Angaben--
Ölgehalt
--keine Angaben--
Ölertrag
--keine Angaben--
Kornertrag
--keine Angaben--
Blüte
--keine Angaben--
Reife
--keine Angaben--
Anfälligkeit für Phoma
--keine Angaben--
Neigung zu Lager
--keine Angaben--
Beschreibung nach BSA Liste 2017; 1 = sehr früh/sehr niedrig; 9 = sehr spät/sehr hoch
*Züchterangabe

Aussaathinweise
Saatzeit
Saattiefe
Saatstärke
Beize

Produktionsverfahren

Besonderheiten
Keine Besonderheiten.

Alle DSV Rapssorten werden in Deutschland über den RAPOOL-Ring vertrieben.

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами