Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ДАЛТОН

Новий гібрид із стійкістю до осипання

ПОТУЖНИЙ ГІБРИД ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ СИТУАЦІЙ
ДАЛТОН – новий гібрид, котрий має потужну кореневу систему і за рахунок цього високу посухостійкість. Гібрид не підведе у регіонах з посушливим кліматом, а також у роки з спекою у період дозрівання. Високий ступінь затінення поверхні грунту ярусом стручків не дозволяє розвиватися бур’янам, а також запобігає непродуктивним випаровуванням вологи.

НАЙВРОЖАЙНІШИЙ СЕРЕД СТІЙКИХ ДО ОСИПАННЯ
Стійкість до осипання є однією із беззаперечних переваг гібрида ДАЛТОН. Гібрид показував одну з найвищих міцностей стручка до розтріскування у тестах ДСВ, а по врожайності був кращим серед стійких до осипання гібридів.

ШВИДКИЙ РОЗВИТОК ВОСЕНИ І НАВЕСНІ ДАЛТОН – краще рішення для пізнього посіву. Гібрид має швидкі темпи розвитку восени завдяки добрій холодостійкості, а також нормально розвивається в умовах холодної весни, що підтвердили внутрішні досліди компанії ДСВ.

ВРОЖАЙНІСТЬ ПІДКРІПЛЕНА СТАБІЛЬНІСТЮ
Гібрид ДАЛТОН відмінно показав себе у тестах ДСВ в тому числі  у холодні роки. Так у 2015 році ДАЛТОН зайняв перше місце серед тестованих 20 гібридів, при чому дослід проводився у 10 точках у 8 країнах. Також у тестах ДАЛТОН мав найнижче коливання врожайності.

Врожай і якість
Врожайність+++++
Олійність++++

Агрономічні характеристики
Дозріванняпізній
Зимостійкістьвисока
Висота рослинивище середньої
Розвиток восенишвидкий
Розвиток навеснішвидкий

Стійкості
Стійкість до вилягання+++
Стійкість до фомозу+++++
Стійкість до осипання+++++
Посухостійкість+++++

Строк посіву
Ранній посів+
Пізній посів+++++

Потреба в регуляторах росту
Осінь++++
Весна+++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами