Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ДАЙНЕМІК

Інноваційний гібрид для сучасних умов

Гібрид ДАЙНЕМІК є флагманом унікального покоління гібридів від компанії ДСВ. Гібрид є мультирезистентним. В його основі лежить поєднання генетичної стійкості до жовтого вірусу турнепсу TuYV та стійкості до фомозу, на основі гену RLM-7. Таке поєднання забезпечує гібриду можливість безперешкодного транспортування асимілянтів від листя до квіток і стручків, протягом всього періоду вегетації, навіть за несприятливих умов. Водночас селекціонерам вдалось закріпити в ДАЙНЕМІКУ високу польову толерантність до Вертицильозу, стійкість до розтріскування стручків (PSR) та високу посухостійкість, забезпечивши тим самим унікальне поєднання ключових ознак для вирощування ріпаку в умовах України. Стабільність гібриду вражає. Протягом усіх років випробувань в умовах України та Європи ДАЙНЕМІК демонструє найвищий рівень врожайності, навіть за найважчих умов. Гібрид демонструє високу зимостійкість, помірно-інтенсивний розвиток навесні. Поєднання даних особливостей робить ДАЙНЕМІК універсальним та придатним для вирощування в усіх основних «ріпакосіючих» регіонах від Північного-Заходу до Півдня України. Потужна коренева система ДАЙНЕМІК в поєднанні з еталонним здоров’ям рослини є основою посухостійкості та придатності гібриду до вирощування при різних способах основного обробітку ґрунту. Водночас зразковий розвиток кореня забезпечує придатність гібриду до вирощування на різних типах ґрунтів, в різних ґрунтово-кліматичних умовах і доволі актуальних на сьогодні короткоротаційних сівозмінах.

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами