Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ЕДІМАКС КЛ

Озимий ріпак

Гібрид для технології CLEARFIELD

РАННІЙ РІПАК БЕЗ БУР’ЯНІВ

ЕДІМАКС КЛ гібрид середньораннього – середньостиглого дозрівання з раннім цвітінням і дозріванням. У сортовипробуваннях забезпечував високі і стабільні врожаї. Гібрид ніколи не показував значних коливань врожайності, що свідчить про високий рівень факторів, що стабілізують врожайність.

ЗИМОСТІЙКІСТЬ ДОВЕДЕНА

У багатьох дослідах гібрид показав високу зимостійкість у безсніжні періоди з непоодинокими випадками, коли на дослідах залишалося 10% ділянок серед них був ЕДІМАКС КЛ. Швидкий осінній старт і високий рівень регенерації дозволяв відновлюватися навіть при сильних пошкодженнях.


Врожай і якість
Врожайність++++
Олійність++++

Агрономічні характеристики
Дозріваннясередньоранній
Зимостійкістьдобра
Висота рослинисередня
Розвиток восенисередній
Розвиток навеснішвидкий

Стійкості
Стійкість до вилягання+++
Стійкість до фомозу++++
Стійкість до осипання++++
Посухостійкість+++++

Строк посіву
Ранній посів++
Пізній посів+++++

Потреба в регуляторах росту
Осіньсередня
Веснасередня

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами