Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ЕЙНШТЕЙН

Озимий ріпак

Ідемо на максимум

Найкращий для інтенсивних технологій

Ейнштейн створювали саме для інтенсивних технологій. Гібрид демонструє високу ефективність засвоєння азоту і є влучним рішенням для господарств, які працюють на високих нормах азотного живлення. В такому випадку Ейнштейн здатен надзвичайно якісно використати доступний азот і зробити максимальну закладку на високий врожай. ЕЙНШТЕЙН один із небагатьох і напевно один з найкращих сучасних гібридів для раннього посіву. Висока зимостійкість завдяки низькій схильності до росту стебла восени виводила гібрид ЕЙНШТЕЙН на перші місця в офіційних випробуваннях північних регіонів, як Швеція, Польща, Фінляндія. Це дає можливість без ризику сіяти рано, і таким чином розширити вікно посіву в бік збирання попередника у регіонах з раннім закінченням вегетації, а також у регіонах з сухим серпнем.

 

Стійкий до вилягання та рівномірний у достиганні

Гібрид ЕЙНШТЕЙН має високу стійкість до вилягання, а також високу синхронність дозрівання стручків і стебел. Це дає можливість проводити збирання на високій швидкості без проблем і втрат врожаю.

Регулятори росту на мінімум

Гібрид ЕЙНШТЕЙН не потребує високих норм регуляторів росту восени, а також застосування регуляторів на основі хлормекватхлориду і його похідних. Навесні слід звертати увагу на фунгіцидну дію препаратів, а не рострегулятивну, оскільки гібрид має високу стійкість до вилягання.

Врожай і структура
Врожайність +++++
Олійність +++++

Агрономічні характеристики
Дозріваннясередньоранній
Зимостійкістьвисока
Висота рослининижче середньої
Розвиток восенивище середнього
Розвиток навеснівище середнього

Стійкості
Стійкість до вилягання +++++
Стійкість до фомозу +++++
Стійкість до осипання ++++
Посухостійкість ++++

Строк посіву
Ранній посів ++++
Пізній посів +++

Потреба в регуляторах росту
Осіньсередня
Веснасередня

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами