Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ХОРНЕТ

Озимий ріпак

Зимостійкий і в ранньому посіві

ПОТЕНЦІАЛ РАННЬОГО ПОСІВУ

Використайте потенціал раннього посіву з ХОРНЕТ. Завдяки помірному розвитку восени ХОРНЕТ дозволяє проводити посів в ранні строки. Гібрид формує низько при землі кореневу шийку, мінімізуючи вимерзання.

 ЕТАЛОН ЗИМОСТІЙКОСТІ

ХОРНЕТ з року в рік в дрібно ділянкових дослідах показує високу комплексну зимостійкість, поєднуючи в собі стійкість до вимерзання при відсутності снігового покрову (низьке залягання точки росту і низька насиченість клітин рослини водою), до вимерзання через різкі перепади температур взимку і навесні (континентальний тип яровізації і відновлення вегетації).

 31 Ц/ГА ПІСЛЯ ГРАДУ!

За даними збирання після граду демонстраційних ділянок в ФГ «Бескиди» Рівненської області ХОРНЕТ перевищив максимальний рівень конкурента на 18%, а середній рівень по конкурентам на 36%. Середня врожайність гібридів зібраних до граду була 43 ц/га. У випробуваннях було задіяно 17 відомих на ринку гібридів різних компаній.

Врожай і якість
Врожайність ++++
Олійність ++++

Агрономічні характеристики
Дозріваннясередньоранній
Зимостійкістьдуже добра
Висота рослинивище середньої
Розвиток восенинижче середнього
Розвиток навеснісередній

Стійкості
Стійкість до вилягання ++++
Стійкість до фомозу ++++
Стійкість до осипання +++++
Посухостійкість +++++

Строк посіву
Ранній посів ++++
Пізній посів +++++

Потреба в регуляторах росту
Осіньнизька
Веснасередня

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами