Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ПАСАТ

Озимий ріпак

Гібрид для континентальних умов

Збалансований розвиток

ПАСАТ – новий середньорослий гібрид, який поєднує в собі  збалансований  розвиток    та  активне  відростання після зимового періоду.
Гібрид  характеризується  високою  стійкістю  до розтріскування  стручків,  що  є  ключовою  властивістю для вирощування в континентальних умовах Південної України та регіонів із ризиком погодних стихійних явищ таких як градобої, бурі, урагани.

Максимальна  ефективність  засвоєння  добрив

Потужна,  добре  розвинена  коренева  система  гібрида Пасат  дозволяє  не  тільки  нівелювати  стресові посушливі  умови,  але  і  максимально  забезпечити рослину  поживними  речовинами  за  несприятливих стресових  факторів.  Висока  ефективність  засвоєння поживних речовин та мінеральних добрив виражається підвищенням врожайності та якісних показників насіння.


Гібрид з пакетом толерантностей та стійкостей

Гібриду притаманна досить висока польова толерантність до  склеротинії    (Sklerotinia)  та  закладена  на  гетичному рівні стійкість до фомозу (ген RLM-7). Налив стручка зазвичай проходить до початку настання спекотних умов, що дозволяє використовувати наявну у ґрунті вологу, і в майбутньому  є стабілізуючим фактором врожайності. Характеризується  раннім  та  гомогенним  достиганням стебла  і  стручків,  таким  чином  синхронізуючи  процес обмолоту та забезпечуючи якісне збирання та обмолот.

Врожай і якість
Врожайність+++++
Олійність++++

Агрономічні характеристики
Дозрівання+++
Зимостікість++++
Висота рослини+++
Розвиток восени+++
Розвиток на весні+++

Стійкості
Стійкість до вилягання++++
Стійкість до фомозу+++++
Стійкість до осипання++++
Посухостійкість ++++

Строк посіву
Ранній посів+++
Пізній посів++++

Потреба в регуляторах росту
Осіньвище середньої
Веснасередня

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами