Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ФІНІКС КЛ

Новий рівень урожайності гібридів Clearfield

Новий рівень урожайності гібридів Clearfield

ПЕРШИЙ КЛІРФІЛД У ВИЩОМУ КЛАСІ ВРОЖАЙНОСТІ
ФІНІКС КЛ першим зламав уявлення про нижчу врожайність гібридів, стійких до імідазолінів в Західній Європі, показавши вражаючі результати в офіційних випробуваннях ряду країн, таких як Угорщина, Румунія, Литва.

ПОТУЖНИЙ КОРІНЬ ДЛЯ ПІЗНЬОГО ПОСІВУ
Потужний розвиток кореневої системи і надземних органів – гарантія доброго розвитку восени і доступності поживних речовин навіть в найнесприятливіші періоди після відновлення вегетації для формування найвищого врожаю.ФІНІКС КЛ – гібрид, який витримає всі кліматичні коливання і збереже врожай на найвищому рівні.

ВИСОКИЙ, АЛЕ СТІЙКИЙ ДО ВИЛЯГАННЯ
Поєднуючи в собі всі переваги високих потужних гібридів, такі як вища посухостійкість, краще затінення площі, потужніша коренева система, - ФІНІКС КЛ залишається стійким до вилягання. Стабільний врожай – ключ до вашого успіху

МІЦНИЙ СТРУЧОК – ШИРОКЕ ВІКНО ЗБИРАННЯ Град і непогода під час збирання ріпаку може завдати посівам великої шкоди. ФІНІКС КЛ не розчарує вас, оскільки має стійкість до розтріску- вання стручків, зафіксовану в одному з батьківських компонентів

Врожай і якість
Врожайність++++
Олійність+++

Агрономічні характеристики
Дозріваннясередньостиглий
Зимостійкістьдобра
Висота рослинивище середньої
Розвиток восенишвидкий
Розвиток навесні помірний

Стійкості
Стійкість до вилягання++++
Стійкість до фомозу++++
Стійкість до осипання+++++
Посухостійкість+++++

Строк посіву
Ранній посів++
Пізній посів+++++

Потреба в регуляторах росту
Осінь++++
Весна+++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами