Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

РАФІНЕСС

Озимий ріпак

Надійний вибір для ультрараннього посіву

Генерація з високим виходом олії

45,6%  -  вихід  олії,  який  зафіксований  у  державних випробуваннях Німеччини та оцінений найвищою оцінкою.

Ще більше стійкості до фомозу

РАФІНЕСС має селекційно закладений RLM 7 ген стійкості до фомозу, що забезпечує низьку ймовірність ураження хворобою. Це в свою чергу мінімізує ризики втрат рослин і  їх  продуктивності  на  площі,  сприяючи  цим  самим максимальному збору врожаю та виходу олії.

Ранній посів без ризику
РАФІНЕСС  є  одним  з  небагатьох  і  напевно  найсильнішим сучасним гібридом для ультрараннього та раннього посіву. Рафінесс легко регулюється морфорегуляторами в літньо-осінній час забезпечуючи оптимальний стан розвитку перед входом  в  зиму.  Гібриду  характерна  низька  схильність  до видовження  точки  росту  восени,  що  дає  можливість  без ризику сіяти гібрид РАФІНЕСС рано. Таким чином виробник
має  можливість  змістити  вікно  посіву  в  бік  збирання попередника, використовуючи залишкову вологу, отримати при цьому дружні сходи рослин ріпаку.

Стабільно висока зимостійкість

РАФІНЕССУ притаманна надзвичайно висока зимостійкість. У офіційних випробуваннях у 2012 році (Німеччина) навіть при температурах -20 С за умови безсніжної зими гібрид показав високий урожай та вихід олії. Стійкий до вилягання та рівномірний у дозріванніДосягненням  селекціонерів  у  створенні  гібриду  РАФІНЕСС на сьогоднішній період є виключення ймовірності вилягання у  середньорослій  групі  за  габітусом  та  набуття  високої синхронності  у  одночасному  дозріванні  стручка  і  стебла. Це  дає  можливість  провести  збирання  без  проблем  з мінімальними втратами сформованого врожаю.

Стійкий до вилягання та рівномірний у дозріванні

Досягненням  селекціонерів  у  створенні  гібриду  РАФІНЕСС на сьогоднішній період є виключення ймовірності вилягання у  середньорослій  групі  за  габітусом  та  набуття  високої синхронності  у  одночасному  дозріванні  стручка  і  стебла. Це  дає  можливість  провести  збирання  без  проблем  з мінімальними втратами сформованого врожаю.

Врожай і якість
Врожайність+++++
Олійність+++++

Агрономічні характеристики
Дозріванняпізній
Зимостійкістьвисока
Висота рослинисередня
Розвиток восенинижче середнього
Розвиток навеснішвидкий

Стійкості
Стійкість до вилягання+++++
Стійкість до фомозу++++
Стійкість до осипання++++
Посухостійкість++++

Строк посіву
Ранній посів+++++
Пізній посів+

Потреба в регуляторах росту
Осіньвисока
Веснасередня

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами