Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

СІМПЛЕКС КЛ

Новинка серед Clearfield®- гібридів ДСВ

СІМПЛЕКС КЛ – це новий гібрид від ДСВ, придатний для виробничої системи Clearfield. З метою по легшення вирощування культури в короткоротаційних сівозмінах з високим насиченням ріпаку в структурі посіву, селекціонери ДСВ поєднали в СІМПЛЕКС КЛ генетичну стійкість до фомозу на основі гену RLM-7 та високу польову толерантність до основних хвороб насичених сівозмін - Вертицильозу та Циліндроспоріозу. Завдяки наявним стійкостям, гібрид зберігає максимальне здоров’я протягом всього періоду вегетації та має виражений «стейгрін»-ефект. СІМПЛЕКС КЛ характеризується інтенсивним стартом та активним осіннім розвитком. Разом з тим гібрид не схильний до видовження точки росту та добре реагує навіть на середні норми морфорегуляторів восени. Такий збалансований розвиток забезпечує нам гарний стан посівів перед входженням в зиму, як при середньоранніх, так і середньопізніх строках висіву, що значно розширює нам вікно можливостей у конвеєрі посіву. Протягом весняного періоду розвитку СІМПЛЕКС КЛ має активне відновлення та швидке наростання біомаси, яка закриває поверхню ґрунту від непродуктивного випаровування вологи. Але водночас видовження стебла відбувається більш стримано, що має дуже велике значення в роки з поверненням пізніх заморозків. Доповнюють комплекс важливих агрономічних характеристик стій кість СІМПЛЕКС КЛ до вилягання, висока зимостійкість та стійкість до розтріскування стручків на перестої, що значно розширює можливості збирання гібрида.

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами