Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ТІГРІС

Озимий ріпак

Відмінна реалізація закладеного потенціалу

Збалансоване дозрівання


Тігріс – новий, надзвичайно цікавий продукт в середній групі  стиглості.  Адже  при  збалансованому  дозріванні має поєднання потужної вегетативної маси з відмінними компенсаційними  властивостями  та  сильної  кореневої системи,  яка  забезпечує  здоровий  розвиток  навіть  за
складних умов.За  роки  трирічних  випробувань  в  Європі    і  Україні розкрив величезний потенціал, демонструючи стабільно високу  урожайність наряду з високим вмістом олії.


Відмінне поєднання селекційних ознак


Селекціонерам  вдалося  поєднати  доволі  різні  ознаки. Так, Тігріс демонструє швидкий  та інтенсивний осінній розвиток  і  водночас  добре  регулюється  восени,  не виносячи точки росту, що забезпечує добру перезимівлю.  За рахунок міцної та глибокої кореневої системи, добре переносить  посушливі  умови  та    дозволяє  проводити посів на різних типах ґрунтів. Окрім того потужна коренева система забезпечує доступ до вологи з більш глибоких шарів  ґрунту,  тим  самим  сприяє  безперешкодному розвитку  навіть за екстримально посушливих умов.

Феноменальна адаптивність


Висока адаптивність до коливань погодних умов робить його  придатним  для  всіх  ріпакосіючих  регіонів.  Гібридпоказує  відмінну урожайність навіть на піщаних ґрунтах.Гібрид Тігріс належить до інтенсивного типу, стійкий до вилягання,  не  дивлячись  на  те,  що  має  досить  високі рослини. Відновлення  вегетації  проходить  досить  швидко, динамічно реагуючи на підвищення температури. Саметому,  внесення  азотних  добрив,  потрібно  проводити якомога  раніше.  Інтенсивність  весняного  розвитку впливає на швидкий ріст стебла і закладку стручків.

Чудово  реагує  на  внесення  мінеральних  добрив, відзначається  високою  зимостійкістю,    має  закріплену на генетичному рівні стійкість до фомозу  (ген RLM-7) та  розтріскування стручків ( ген PSR)Тігріс зацвітає дуже рано - в порівнянні з іншими сортами різниця може становити до 3 - 4 днів. Цвітіння триває дещо  довше,  якщо  порівнювати  з  іншими  гібридами, проте справжня зрілість насіння придатного для збору врожаю настає в оптимальні терміни.

Врожай і якість
Врожайність+++++
Олійність++++

Агрономічні характеристики
Дозрівання+++
Зимостійкість++++
Висота рослин++++
Розвиток восени+++++
Розвиток на весні++++

Стійкості
Стійкість до вилягання++++
Стійкість до фомозу+++++
Стійкість до осипання+++++
Посухостійкість++++

Строк посіву
Ранній посів++++
Пізній посів+++

Потреба в регуляторах росту
Осіньвище середньої
Веснасередня

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами