Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ГАЛЛЕК

Соя

Група стиглості (MG 0000-Х*) - 000 (дуже ранній - ранній)

Вегетаційний період за роки випробувань в Україні: Полісся 127 - Лісостеп 114 - Степ 102

ВРОЖАЙ РАННЬОГО – ЯК СЕРЕДНЬОСТИГЛОГО!
Низька врожайність ультраранніх сортів сої спрямувала увагу селекціонерів на ранню і середньоранню групу. Сорт ГАЛЛЕК є одним із найуспішніших по рівню і стабільності врожайності у групі ранніх сортів. За результатами багатьох випробувань в країнах Західної Європи і Україні – його врожайність рівняється до врожайності середньостиглих сортів, при цьому ризик пізнього достигання мінімальний. У державних випробуваннях 2013 року посів 1 місце по врожайності серед 62 сортів, випередивши стандарт на 21,2%.
ПРАКТИЧНІ ВРОЖАЙНОСТІ 28-34 ц/га

СТІЙКІСТЬ ДО ОСИПАННЯ НА ВИСОТІ!
Стійкість сортів європейської селекції сортів до розтріскування стручка є завжди в фокусі особливої уваги в Україні. Адже, повне достигання проходить, як правило, при значно вищих температурах, ніж в місцях первинної селекції. ГАЛЛЕК пройшов державну систему сортовипробування і аралельно випробування на сортовипробувальній станції ДСВ в Україні. Сорт завжди показував рівномірне достигання і високу стійкість до розтріскування навіть при пізнішому комбайнуванні.

* MG 0000-X - міжнародна система оцінювання групи стиглості сої яка нараховує 14 груп від самих ранніх (0000 - Аннушка, Тундра, Тігуан і т.д.) до дуже пізніх тропічних типів. В Україні, Австрії, Німеччині в практиці вирощуються сорти груп 000 і 00.

МОРФОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ
Тип розвитку рослиниіндетермінантний
Форма росту рослинипряма - напіврозлога
Висота рослинисередня
Форма бічного листочказагострено-яйцевидна
Колір квітокфіолетовий
Маса тисячі насінинсередня
Забарвлення насінняжовте
Забарвлення рубчикажовте

АГРОНОМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендована норма висіву700-750 тис.сх.нас/га
Дозрівання+++
Холодостійкість++++
Стійкість до вилягання++++
Стійкість до осипання+++++
Вміст білка++++
Вміст олії+++
Врожайність+++++

СТІЙКІСТЬ ДО ХВОРОБ
Склеротиніоз+++++
Борошниста роса++++
Бактеріоз+++
Вірус мозаїки++++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами