Deutsche Saatveredelung AG (DSV)
PDF-файл продукту

ОПАЛІН

Соя

Група стиглості (MG 0000-Х*) - 00/000 (ранній)

Вегетаційний період за роки випробувань в Україні: Полісся 129 - Лісостеп 116 - Степ 107

ЛАНЦЕТНИЙ ЛИСТ – СТАБІЛІЗУЄ ВРОЖАЙ!
Сорт Опалін має ланцетну форму листа, що має переваги в багатьох виробничих ситуаціях. Так на посівах сої 2015 року через надмірний розвиток вегетативної маси і затінення рослини утворили менше стручків і насінин в стручку. Сорт Опалін у цьому році переважав сорти з яйцевидною формою листа на 18-22%

ВИСОКА ХОЛОДОСТІЙКІСТЬ, КОМПЕНСАЦІЯ.
Стійкість сорту  ОПАЛІН до температурних стресів на початкових стадіях виражається у незначному падінні врожайності при настанні стресу. Сорт ОПАЛІН прекрасно переносить холодні температури на початкових стадіях, а також має високу компенсаційну здатність, що допомагає в ситуаціях, коли посіви з тих чи інших причин зріджені.

ВРОЖАЙНІСТЬ РЕКОРДНА!
У державних випробуваннях 2013 року в Сумському державному експертному центрі сформував врожайність 49,4 ц/га, що стало рекордом за останні роки державних випробувань в Україні.
ПРАКТИЧНІ ВРОЖАЙНОСТІ 29-39 ц/га

* MG 0000-X - міжнародна система оцінювання групи стиглості сої яка нараховує 14 груп від самих ранніх (0000 - Аннушка, Тундра, Тігуан і т.д.) до дуже пізніх тропічних типів. В Україні, Австрії, Німеччині в практиці вирощуються сорти груп 000 і 00.

МОРФОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ
Тип розвитку рослиниіндетермінантний
Форма росту рослинипряма - напіврозлога
Висота рослинивисока
Форма бічного листочкаланцетна
Колір квітокфіолетовий
Маса тисячі насінинсередня
Забарвлення насінняжовте
Забарвлення рубчикатемно-коричневе

АГРОНОМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендована норма висіву650-700 тис.сх.нас/га
Дозрівання+++
Холодостійкість+++++
Стійкість до вилягання++++
Стійкість до осипання+++
Вміст білка++++
Вміст олії++++
Врожайність+++++

СТІЙКІСТЬ ДО ХВОРОБ
Склеротиніоз+++++
Борошниста роса+++++
Бактеріоз++++
Вірус мозаїки++++

Ми поважаємо вашу приватність!

Ми би хотіли використовувати куки та інші технічні методи анонімного аналізу на сайті, щоб зробити даний сайт максимально зручним для вас. Крім того, ми хотіли би оцінити відвідування нашого сайту, щоб максимально адаптувати наш веб-сайт до ваших потреб.

Ви можете заборонити або дати дозвіл на обробку ваших даних в любий час, натиснувши кнопку «Політика конфіденційності» в нижній частині даного веб-сайту. Тут ви також знайдете доповнюючу інформацію про ваші права в GDPR та ePrivacy.

Згодитись на анонімний веб-аналіз Продовжуйте лише з необхідними файлами